NIEDZIELA 13.10 .2013
DZIEŃ PAPIESKI
DZIEŃ FATIMSKI
NADZWYCZAJNY MIESIĄC MISYJNY
ZBIÓRKA FUNDACJI DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA

  • 7.30 Różaniec i Nabożeństwo Fatimskie.
  • 8.00 Msza św. Za ++ rodziców Wiktorię, Wilhelma Szołtysik,++ Gertrudę, Maksymiliana Słania, ++braci, siostry, szwagrów i szwagierki, ++ z pokrewieństwa.
  • 10.30 Msza św. Za +ojca Jana Musialik w XII rocznicę śmierci, + matkę Jadwigę Musialik , ++ z rodziny Musialik, Stolarczyk, ++ znajomych, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące .
  • 14.00 Msza św. Jubileusz Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże zdrowie, potrzebne łaski na dalsze lata życia i opiekę nad Rodziną w intencji Feliksa Wyciślok z okazji 90 tych urodzin ze wspomnieniem + żony Róży, +brata Józefa, ++ z pokrewieństwa, znajomych i sąsiadów oraz +Ks. kanonika Ludwika Październiok. /Te Deum
    • Chrzest Stanisław Grzegorz Bańczyk
    • Chrzest Piotr Józef Grzywocz

PONIEDZIAŁEK 14.10 Wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque
„Dzień Nauczyciela”

  • 7.30 Różaniec Grupy Modlitewnej w intencji nauczycieli i wychowawców
  • 8.00 Msza św. Za + Rajmunda Machulec- ofiarowana od Żywego Różańca

WTOREK 15.10 Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz i dK

  • 7.30 Różaniec prowadzi Róża 3 i 4
  • 8.00 Msza św. Za + Marię, Teodora Bacik, Irenę Feliksa Michela, ++ rodzeństwo, szwagrów, dziadków, Urszulę Nowok i ++ z pokrewieństwa
  • 9.00 Pogrzeb Emy Wilczek (lat 95, ul. Łukowa)
  • 16.30 Msza św. Za +Ernesta Jagoda (zmarł 16.09 w Niemczech) ze wspomnieniem + Łucji Jagoda, Agnieszki i Jana Jarząbek, Jana Batzik i ++ z pokrewieństwa z obu stron


ŚRODA 16.10 UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI PATRONKI ŚLĄSKA
41 ROCZNICA WYBORU ŚW. JANA PAWŁA II

  • 16.30 Msza św. Za +matkę Elżbietę Konik, +ojca Ernesta i ++ z rodziny
  • 17.00 Różaniec ze Św. Janem Pawłem II- prowadzą dzieci szkolne


CZWARTEK 17.10 Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego bpa i męczennika

  • 16.00 Msza św. Do Ob przez wstawiennictwo MBNP z podziękowaniem za dar sakramentu małżeństwa i otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski i opiekę nad rodziną w pewnej intencji.
  • 16.30 Różaniec -prowadzi Parafialny Klub Rowerowy

PIĄTEK 18.10 Święto św. Łukasza Ewangelisty
ŚWIĘTO PATRONALNE SŁUŻBY ZDROWIA

  • 14.00 Ślub Rzymski Karolina Gubała- Szymon Wawrowski
  • 16.30 Msza św. Za + Leokadię Hojka ofiarowana od koleżanek i kolegów Rocznika 1943
  • 17.00 Różaniec prowadzą dzieci szkolne

SOBOTA 19.10 Wspomnienie Św. Jana Kantego

  • 14.00 Ślub Rzymski Karolina Paszyna Maciej Janusz
  • 17.00 Różaniec Misyjny
  • 17.30 Msza św. Jubileusz Małżeński. Do Ob przez wstawiennictwo MBNP z podziękowaniem za dar sakramentu małżeństwa i otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski w Rodzinach w intencji Małżonków Jubilatów Gabrieli i Jana Cichy oraz Gizeli i Karola Podora z okazji 35 rocznicy ślubu./Te Deum

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.10.2018
NIEDZIELA MISYJNA
POCZĄTEK TYGODNIA MISYJNEGO
Miesięczna kolekta parafialna

  • 7.30 Różaniec Misyjny prowadzi róża 5 i 6
  • 8.00 Msza św. Jubileusz Małżeński. Do Ob przez wstawiennictwo MBNP z podziękowaniem za dar sakramentu małżeństwa i otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski w Rodzinie w intencji Małżonków Jubilatów Łucji i Mariana z okazji 40 rocznicy ślubu./Te Deum
  • 10.30 Msza św. Za +Jadwigę i Romana Zając
    • Chrzest: Milena Marczyńska
  • 14.00 Msza św .Roczek. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Laury Witkowskiej , jej Rodziców, Chrzestnych i najbliższej Rodziny