Intencje mszy świętych

HARMONOGRAM CELEBRACJI I SPOTKAŃ

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA – 21 kwietnia - AKCJA POWOŁANIOWA
8.00 Za + Helenę Bacik od sąsiadów z ulicy Tarnogórskiej 48 i znajomych.
10.30 Za + Janusza Małeska – od koleżanek i kolegów z rocznika 1960.
14.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej z okazji 65 rocznicy ślubu Anieli i Herberta Lepszy oraz o błogosławieństwo i zdrowie dla całej Rodziny.
15.00 – NIESZPORY NIEDZIELNE
15.30 – Za +męża Antoniego Krzywdzińskiego w pierwszą rocznicę śmierci ze wspomnieniem ++rodziców Jadwigę i Romana Zając oraz ++teściów Agnieszkę i Zygfryda Krzywdziński. ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
15.30 – Za + Jerzego Nolewajka w 1 rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 22 kwietnia – Wotywa o św. Ojcu Pio.
10.00 – Msza święta w domu chorego.
17.00 – Różaniec Grupy Modlitwy świętego Ojca Pio.
17.30 – Za ++ rodziców: Marię i Franciszka Rys, Agnieszkę i Edmunda Golus, ++ z pokrewieństwa, dziadków i rodziców chrzestnych.
17.30 – Za + Agnieszkę Walosczyk w 30 dzień po śmierci.

WTOREK – 23 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski
7.30 – Różaniec w intencji pokoju.
8.00 – Za + Karola Klinke – od sąsiadów z ul. Grunwaldzkiej i znajomych.
8.30 – LITANIA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA

ŚRODA – 24 kwietnia – Wspomnienie św. Jerzego.
17.30 – Za ++ rodziców Helenę i Jerzego Kaczmarczyk, ++ teściów Wiktorię i Karola Poremski, ze wspomnieniem + męża Józefa, szwagrów Eryka i Eugeniusza Poremski, Jana Renka ++ z rodziny Wystemp.
17.30 – Za + siostrę Cecylię Gałuszka, ++ rodziców Karola i Helenę Holewa, ++ z pokrewieństwa.
18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

CZWARTEK – 25 kwietnia – święto św. Marka Ewangelisty
14.00 – ŚLUB RZYMSKI – Damian Lenarth i Anna Janecka.
Msza święta dla kandydatów do Bierzmowania.
17.30 – Za + Barbarę Flak w 100 rocznicę ziemskich urodzin, jej + męża Jana , ++ rodziców i rodzeństwo, ++ z rodzin Flak i Dolibog oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
17.30 – Za + Irmę Bacik w 30 dzień po śmierci.
18.00 – NABOŻEŃSTWO O URODZAJE Z PROCESJĄ DO KRZYŻA PRZY KAPLICY.

PIĄTEK – 26 kwietnia
15.00 – ŚLUB RZYMSKI – Mateusz Rusak i Patrycja Pawlak.
17.30 – Za ++ rodziców Marię i Wincentego Bacik, Teściów Stefana i Elżbietę Plenert, dziadków Annę i Aleksandra Wachowski, Marię i Wojciecha Bacik, ++ z pokrewieństwa.
17.30 – Za + Irmę Bacik – od sąsiadów i znajomych
18.30 – Pierwsza próba komunijna – początek przy Kaplicy.

SOBOTA – 27 kwietnia
10.00 – Zbiórka Ministrantów
11.00 – Próba Chórku Dziecięcego „WNIEBOGŁOSY”.
14.00 – Za wstawiennictwem Świętych Aniołów Stróżów w intencji Zuzanny Bacik w 1 rocznicę urodzin, w intencji rodziców, chrzestnych i siostry Lilianny.
15.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.
15.30 – Za + męża Ryszarda Lizurek, jego rodziców, rodzeństwo, ++ Jadwigę i Piotra Musialik, ++ Stanisława i Jadwigę Musialik, + Marię Fryczowski. ++ z rodzin: Król, Rabsztajn, Horzowski, ++ z pokrewieństwa
16.30 – Do opatrzności Bożej przez wstawiennictwo św. Szarbela o uzdrowienie duszy i ciała, za chorych i cierpiących oraz za wszystkich czcicieli św. Szarbela.
17.15 – Czuwanie modlitewne ze św. Szarbelem.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28 kwietnia
8.00 Za + męża i ojca Pawła Szulc w 13 rocznicę śmierci, jego rodziców Jadwigę i Franciszka Szulc, 2 braci, bratową Matyldę, Henryka i Jana Bacik, Zofię i Ludwika Sobczyk, Gerarda Goldman, Zofię Mika, ++ z rodziny Wanzke, Bacik, Szulc, ++ dziadków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Katarzyny Kosowskiej z okazji 40 urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla męża i dzieci.
14.00 Za + mamę Elżbietę Sieja w 80 rocznicę ziemskich urodzin, ze wspomnieniem + ojca Joachima, ++ rodziców, teściów, wszystkich ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
Po Mszy świętej Chrzest: Zofia Tychanowicz i Maja Monika Kordas
15.00 – NIESZPORY NIEDZIELNE
15.30 – Za + Agnieszkę Walosczyk od sąsiadów z ulic: Tarnogórskiej, Łąkowej i Grunwaldzkiej.