Pielgrzymka do Włoch

Termin : 28.06.-08.07.2023

Koszt : 2950 zł /osoba   


Komfortowy autokar, opieka pilota ,ubezpieczenie NNW i KL , 10 noclegów w hotelach (pokoje 2,3 osobowe z łazienkami), 10 śniadań, 10 obiadokolacji, opieka pilota                                                                         

1 dzień:    godz. 6.00 wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd przez Czechy, Austrię,  obiadokolacja i nocleg w płn. Włoszech

2 dzień:    śniadanie, przejazd do Loreto: Sanktuarium św. Domku, cmentarz polski, obiadokolacja i nocleg w San Giovani Rotondo

3 dzień:    śniadanie, Monte S. Angelo: Sanktuarium św. Michała Archanioła, San Giovanni Rotondo: miejsca związane z życiem św. Ojca Pio,     obiadokolacja i nocleg w  San Giovanni Rotondo

4 dzień:       śniadanie , wyjazd Bari , Arbelobello , obiadokolacja nocleg w  SGR 

5 dzień:    śniadanie, Pietrelcina: miejsce urodzenia o. Pio, Piana Romana,  obiadokolacja, nocleg w  Fiuggi

6 dzień:    śniadanie, Watykan: nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II, Bazylika Św. Piotra,  Rzym: Bazylika Santa Maria Maggiore, Bazylika św. Pawła za Murami, Bazylika św. Jana na Lateranie, obiadokolacja i nocleg w Fiuggi

7 dzień:    śniadanie,  Rzym: spacer po mieście, Fontanna di Trevi,   Schody Hiszpańskie, Panteon, Kolosseum, obiadokolacja i nocleg w Fiuggi

8 dzień:    śniadanie , Casia , Rocaporena :miejsca związane z życiem św.Rity ,obiadokolacja , nocleg w Asyżu 

9 dzień      śniadanie, Asyż: miasto św. Franciszka: Bazylika św. Franciszka, Bazylika św. Klary, bazylika MB Większej  Carla Acutisa, Bazylika Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkulą, , obiadokolacja i nocleg w ok. Asyżu

10 dzień:    śniadanie, Padwa :Bazylika św. Antoniego , przejazd na nocleg, obiadokolację  okolice Tarvisio 

11 dzień :    śniadanie ,  Monte Lussari: Sanktuarium, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych

Dodatkowo obligatoryjnie  płatne: fundusze TFG i TFP,bilety wstępu, metro w Rzymie, tourguide, opłata klimatyczna oraz licencjonowani  przewodnicy ,kolejka na Monte Lusarii  -120 €


 

Pliki Cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.