Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

zaprasza w Bieszczady – od 8 do 10 maja 2023 roku.

Program Pielgrzymki

Dzień 1 – poniedziałek – 8 maja:

Wyjazd w godzinach porannych w kierunku Dębowca, zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej, następnie przejazd do Sanktuarium św. Jana z Dukli oraz do Komańczy, gdzie znajduje się klasztor, w którym internowany był kard. Stefan Wyszyński. W godzinach wieczornych wyjazd na miejsce noclegu – hotel Rancho w Wołkowyjach, obiadokolacja, nocleg.  

Dzień 2 – wtorek – 9 maja:

Śniadanie, a następnie zwiedzanie Bieszczad według planu miejscowego Księdza Przewodnika (m.in. Górzanka, Łopienka, Polańczyk). W trakcie zwiedzania Msza Święta. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja. Wieczorem pogodne spotkanie przy akompaniamencie bieszczadzkiego grajka.  

Dzień 3 – środa – 10 maja:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, a następnie rejs statkiem po Zalewie Solińskim oraz spacer po Zaporze w Solinie. Około godziny 13:00 obiad w Pensjonacie Ewka. Powrót w godzinach późno wieczornychŚwiadczenia:

    2 noclegi,

    2 śniadania,

    2 obiadokolacje,

    opieka miejscowego przewodnika,

    przejazd autokarem,

    ubezpieczenie KL/NWW,


Kosz wyjazdu 600 złotych, zapisy i wpłaty w zakrystii.


Pliki Cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.