Remont dachu Kościoła i probostwa.
Drodzy Parafianie!
Po przeprowadzeniu inspekcji technicznej budynków Kościoła oraz probostwa, stwierdzono, że konieczny jest jak najszybszy remont dachów obydwu budynków, W innym wypadku zagrożone są wnętrza budynków, które podczas gwałtownych opadów mogą zostać zalane.

Zdjęcia wykonane w ostatnim czasie pookazują stan techniczny dachów znajdujących się na Kościele i na budynku probostwa.

Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom za dotychczasowe ofiary składane na Fundusz Remontowy naszego kościoła.

Numer Konta: 18 1090 2011 0000 0001 2973 0779
Parafia Matki Bożej Niestającej Pomocy
Piekary Śląskie
ul. Powstańców Śl. 38

Prace remontowe - numer konta parafialnego

Po renowacji wrócił odnowiony Obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Zakończyliśmy renowację stropu kościoła i remont ściany za organami.

Zakończyliśmy remont kapitalny organ wraz z prospektem.

Zakupiony i zainstalowany został SARKOFAG CHŁODNICZY.

Dziękujemy serdecznie wszystkim DARCZYŃCOM za dotychczasowe ofiary składane na Fundusz Remontowy naszego kościoła.

Wdzięczni jesteśmy za każda ofiarę.

Numer Konta: 18 1090 2011 0000 0001 2973 0779

Parafia Matki Bożej Niestającej Pomocy Piekary Śląskie ul. Powstańców Śl. 38