INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
12-19 LIPIEC 2020

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 12 LIPIEC 2020
Miesięczna Kolekta Parafialna

• 8.00 Msza św. Za +ojca Wilhelma Flak w X rocznicę śmierci, +matkę Małorzatę, ze wspomnieniem ++ rodziców, Pawła i Franciszki, +brata Ryszarda i++ pokrewieństwa.
  • 10.30 Msza św Za + Różę Klama 30-sto dniowa
  • 13.00 Chrzest Św.: Jakub Jan Nowacki
  • 13.30 Chrzest Św.: Jagoda Magdalena Kamińska
  • 14.00 Msza św. Za + Księdza Kanonika Henryka Wicika w rocznicę urodzin- ofiarowana od Żywego Różańca Chrzest
  • 14.45 Chrzest Św.: Maria Barbara Pulman

PONIEDZIAŁEK 13 LIPIEC

• 7.30 Różaniec grupy modlitewnej
  • 8:00 Msza św. Ku czci MB zjawionej w Fatimie w intencji Członków Żywego Różańca – ofiarowana od Żywego Różańca

WTOREK 14 LIPIEC

• 8.00 Msza św. Za + Beatę Zygmont- ofiarowana od chrześniaka Jakuba i brata Zbigniewa z rodzinami

ŚRODA 15 LIPIEC - Wspomnienie Św. Bonawentury bpa i dk

• 16.30 Msza św. Za + Paulinę Jany - ofiarowana od sąsiadów i znajomych

CZWARTEK 16 LIPIEC WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z GÓRY KARMEL (MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ)

• 16.30 Msza św. Do Miłosierdzia Bożego + matkę Anne Nizler w 90 rocznice ziemskich urodzin, +ojca Rafała, ++dziadków i babcie z obu stron,+siostrę Irenę, +bratową Urszulę, ++ Zofię, Izydora, Weronikę, Józefa, ++kapłanów, zakonników, siostry zakonne, misjonarzy, misjonarki i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK 17 LIPIEC

• 16.30 Msza św. Za + Urszule Nowok w I rocznicę śmierci

SOBOTA 18 LIPIEC WSPOMNIENIE ŚW. SZYMONA Z LIPNICY

• 13..00 Msza św .Jubileusz. „Srebrne Wesele”.Do OB przez wstawiennictwo MBNP z podziękowaniem za dar sakramentu małżeństwa i otrzymane łaski z prośba o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę nad cala Rodzina.w intencji Małżonków Jubilatów Elżbiety i Jacka Boryczka z okazji 25 rocznicy ślubu/Te Deum
  • 14.00 Msza św. Chrzest.
    Do OB. przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Ppmocy i Świętego Anioła Stróża w intencji dzieci przyjmujących chrzest Nikodema i Tymona, a także o opiekę Bożą dla starszego brata Szymona, w intencji ich Rodziców ,Chrzestnych i najbliższej Rodziny
  • 16.30 Msza św. Za + męża i ojca Józefa w VIII rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i++ z pokrewieństwa.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 19 LIPIEC

• 8.00 Msza św. Za + męża Gerarda Musik w rocznice urodzin, ++ rodziców Gertrudę i Józefa Musik, ++Pawła i Florentynę Gola, ++
    z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące
  • 10.30 Msza św Za + matkę Cecylię Dembińską w rocznicę urodzin, +ojca Ludwika , ++ dziadków Mokrus, Hojka, Zając, Dembiński oraz ++ z pokrewieństwa
  • 14.00 Msza św. Chrzty.
    • Chrzest. Do OB. przez wstawiennictwo MBNP i Św. Anioła Stróża w intencji dziecka przyjmującego chrzest Róży Drużyńskiej, w intencji jej Rodziców ,Chrzestnych i najbliższej Rodziny.
    • Chrzest. Do OB. przez wstawiennictwo MBNP i Św. Anioła Stróża w intencji dziecka przyjmującego chrzest Antoniny Marii Stolarczyk, jej siostry Amelii w jej 9 urodziny, ich Rodziców, Chrzestnych i najbliższej Rodziny.
    • Chrzest. Do OB. przez wstawiennictwo MBNP i Św. Anioła Stróża w intencji dziecka przyjmującego chrzest Juliana Daniela Brol, w intencji jego Rodziców ,Chrzestnych i najbliższej Rodziny.
    • Chrzest. Do OB. przez wstawiennictwo MBNP i Św. Anioła Stróża w intencji dziecka przyjmującego chrzest Antoniego Kamila Chochołek, w intencji jego Rodziców ,Chrzestnych i najbliższej Rodziny.