Intencje mszy świętych

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28 kwietnia
8.00 Za + męża i ojca Pawła Szulc w 13 rocznicę śmierci, jego rodziców Jadwigę i Franciszka Szulc, 2 braci, bratową Matyldę, Henryka i Jana Bacik, Zofię i Ludwika Sobczyk, Gerarda Goldman, Zofię Mika, ++ z rodziny Wanzke, Bacik, Szulc, ++ dziadków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Katarzyny Kosowskiej z okazji 40 urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla męża i dzieci.
14.00 Za + mamę Elżbietę Sieja w 80 rocznicę ziemskich urodzin, ze wspomnieniem + ojca Joachima, ++ rodziców, teściów, wszystkich ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
Po Mszy świętej Chrzest: Zofia Tychanowicz i Maja Monika Kordas
15.00 – NIESZPORY NIEDZIELNE
15.30 – Za + Agnieszkę Walosczyk od sąsiadów z ulic: Tarnogórskiej, Łąkowej i Grunwaldzkiej.

PONIEDZIAŁEK – 29 kwietnia – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy.
17.00 – Różaniec Grupy Modlitwy świętego Ojca Pio.
17.30 – Za + matkę Łucję Dreichan w 2 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem + ojca Eryka , ++ dziadków, szwagrów: Henryka i Artura, teścia Krzysztofa Bury, ++ z pokrewieństwa.
17.30 – Za + ojca Zygmunta Kot w rocznicę ziemskich urodzin, ++ matkę Helenę, teścia Kazimierza Szaton, ich ++ rodziców i rodzeństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 30 kwietnia – Wotywa o św. Józefie.
7.30 – Różaniec w intencji pokoju.
8.00 – Za + Stefana Musialika – od koleżanek i kolegów z rocznika 1954.
8.30 – LITANIA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA

ŚRODA – 1 maja – ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA.
13.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Jubilatów Joanny i Andrzeja Ficek z okazji 30 rocznicy ślubu.
17.30 – Za + męża i ojca Jana Mośny, ++ Gertrudę i Emanuela Mośny, Marię i Teofila Hojka, siostrę Zofię Rok, Brata Józefa Hojka, ++ z pokrewieństwa; Mośny, Hojka, Zając.
20.00 – NABOŻEŃSTWO MAJOWE Z APELEM MARYJNYM W KAPLICY.

CZWARTEK – 2 maja – PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA.
16.30 – Okazja do Spowiedzi św.
17.30 – Za ++ rodziców Krystynę i Henryka Hojka, Teresę i Józefa Sikora, żonę Małgorzatę Hojka, Klarę i Rafała Bacik, Melanię i Jana Cyganek, Kazimierza Orzeł, ++ z pokrewieństwa.
18.00 – NABOŻEŃSTWO MAJOWE I GODZINA ŚWIĘTA, okazja do Spowiedzi św.
19.00 – Ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w intencji Papieża Franciszka, biskupów, prezbiterów z prośbą o nowe powołania kapłańskie, zakonne, kontemplacyjne i misyjne. W intencji uświęcenia duchowieństwa oraz za Ministrantów i Nadzwyczajnych Szafarzy, o Boże błogosławieństwo dla ich Rodzin.

PIĄTEK – 3 maja – UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA.
8.00 – Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa jako wynagrodzenie za grzechy świata.
8.30 – NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA.
10.30 – Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa jako wynagrodzenie za grzechy świata. Za dzieci po Pierwszej Komunii Świętej odprawiające pierwszopiątkową nowennę, o Boże błogosławieństwo dla ich Rodziców i całych Rodzin.
14.00 – Za + ojca Franciszka Lizurek w 3 rocznicę śmierci, + matkę Agnieszkę, Brata Marka, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
15.30 – Za ++ teściów w rocznicę śmierci Annę i Augustyna Warczok, męża Ryszarda Warczok, rodziców Elżbietę i Brunona Pajor, Franciszka, Joachima Konik, ++ z pokrewieństwa: Flak, Warczok, Pajor, Zając, ++ kapłanów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
20.00 – NABOŻEŃSTWO MAJOWE Z APELEM JASNOGÓRSKIM W KOŚCIELE.

SOBOTA – 4 maja – Wspomnienie św. Floriana – PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
7.30 – RÓŻANIEC – prowadzą Zelatorki Żywego Różańca.
8.00 – Ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny jako wynagrodzenie za grzechy oraz o rychły tryumf Niepokalanego Serca nad całym światem. W intencji majowych Solenizantów ze Wspólnoty Żywego Różańca: Grażyny Winnickiej, Anieli Lepszy, Elżbiety Michella, Cecyli Goldman, Bronisława Molik, Heleny Zając, Marii Macioń, Janiny Szołtysik, Doroty Czempiel, Bożeny Surowiec, Jadwigi Piekarczyk, Karoliny Hus, Marii Malok, Stefani Dąbrowskiej, Beaty Caban, Korneli Pielok, Urszuli Markefka.
8.30 – NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEGO SERCA NMP
10.00 – Spotkanie Dzieci Maryi.
11.00 – Spotkanie chórku dziecięcego „WNIEBOGŁOSY”.
15.00 – NABOŻEŃSTWO MAJOWE
15.30 – Za + Stefana Sznurfeil w 50 rocznicę śmierci, + żonę Marię – od wnuczek Sylwii i Iwony.
16.30 – Za + Hildegardę Gaweł – od rodziny Surowiec i Pakuła.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5 maja
8.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Stefanii Dąbrowskiej z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny, ze wspomnieniem + męża.
10.30 – Za + siostrę Beatę Jeleń – od sióstr Renaty i Eweliny z rodzinami.
14.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski w intencji Jadwigi i Romana Wachowski z okazji 40 rocznicy ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski.
15.00 – NABOŻEŃSTWO MAJOWE
15.30 – Za + Wiktorię Papaja z okazji rocznicy ziemskich urodzin, ++ męża Wiktora Papaja, + brata Piotra Papaja, Stefana Klama, ++ dziadków z obu stron.