MEDJUGORJE     15 – 23 lipca 2024

Cena  2 050  złotych.

Świadczenia:
• komfortowy autokar, opieka pilota
• ubezpieczenie KL i NNW Uniqa Travel ( opcja dla chorób przewlekłych)
• 6 noclegów w Medjugorje ( pensjonat – pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami)
• 2 noclegi w pensjonacie w Chorwacji (pokoje 2,3 osobowe)
• 8 śniadań, 8 obiadokolacji

Program
1 dzień – 15.07 – poniedziałek – godz.5.30 Msza św. w Kozłowej Gorze, godz.6.15 wyjazd, przejazd przez Czechy,Austrię, Słowenię do Chorwacji. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Zagrzebia
2 dzień – 16.07 – wtorek – śniadanie, przejazd na Plitvice Jeziora – zwiedzanie. Zakwaterowanie i obiadokolacja w pensjonacie w Medjugorje.
3 dzień – 17.07 – środa – śniadanie, Medjugorje: wejście na Górę Objawień Podbrdo, nawiedzenie miejsc związanych z objawieniami, czas na własną modlitwę. Wieczorem obiadokolacja i nocleg w Medjugorje. Międzynarodowa Msza Święta i różaniec.
4 dzień – 18.07 – czwartek – śniadanie, wyjazd do Dubrownika – zwiedzanie, plażowanie. Obiadokolacja i nocleg w Medjugorie
5 dzień – 19.07 – piątek – śniadanie, zwiedzanie Mostaru i wodospadów Kravica. Obiadokolacja, nocleg w Medjugorie
6 dzień – 20.07 – sobota – śniadanie, wyjazd do Makarskiej , przepłynięcie statkiem na Hvar. Obiadokolacje i nocleg w Medjugorje
7 dzień -21.07 – niedziela – śniadanie, o świcie wejście na Gorę Krizovac- Droga Krzyżowa, następnie śniadanie, czas na własną modlitwę. Obiadokolacja w Medjugorje. Udział we Mszy świętej międzynarodowej i różańcu. Powrót na nocleg
8 dzień – 22.07 – poniedziałek – śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Makarskiego Lourdes, czyli Vepric – Msza św. Następnie przejazd w okolice Zagrzebia – obiadokolacja i nocleg.
9 dzień – 23.07 – wtorek – śniadanie ,przejazd do Polski

Dodatkowo płatne 130 euro na - lokalnych przewodników, wjazdówki do Dubrownika, bilety na wodospady , system tour Guide , fundusz gwarancyjny i pomocowy.