Prace remontowe - numer konta parafialnego

Po renowacji wrócił odnowiony Obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Zakończyliśmy renowację stropu kościoła i remont ściany za organami.

Zakończyliśmy remont kapitalny organ wraz z prospektem.

Zakupiony i zainstalowany został SARKOFAG CHŁODNICZY.


Dziękujemy serdecznie wszystkim DARCZYŃCOM za dotychczasowe ofiary składane na Fundusz Remontowy naszego kościoła.

Wdzięczni jesteśmy za każda ofiarę.

Numer Konta: 18 1090 2011 0000 0001 2973 0779

Parafia Matki Bożej Niestającej Pomocy Piekary Śląskie ul. Powstańców Śl. 38

 

Sarkofag chłodnia 

CHŁODNIA PRZEDPOGRZEBOWA DOTARŁA DO PARAFII i JEST zainstalowana w naszej kaplicy by służyć Parafianom w czasie odchodzenia ich bliskich. Korzystanie z chłodni jest darmowe dla Parafian. Dostęp do sarkofagu jest możliwy za pośrednictwem Pana Kościelnego a także za pośrednictwem Zakładu Pogrzebowego Betina Czaja ze Świerklańca.

Dziękujemy za ofiary dotychczas złożone na konto parafialne, w zakrystii i w kościele. 

Pliki Cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.